У Росії вийшли купюри із зображенням Криму

news

Центробанк Росії випустив банкноту у 100 рублів із зображенням окупованого Криму. Про це повідомляє сайтЦентробанку Росії.

На банкноті зображено замок “Ластівчине гніздо” і Пам’ятник затопленим кораблям у Севастополі. Тираж банкноти склав 20 млн примірників

“Під зображенням “Ластівчиного гнізда” на смузі знизу знаходиться QR-код з посиланням на сторінку сайту Банку Росії, де можна знайти історичну довідку про пам’ятну банкноті”, – сказано в повідомленні.

Також Банк Росії випускає нові 5-рублеві монети з недорогоцінних металів присвячені подвигу радянських воїнів, що боролися на Кримському півострові в роки Другої світової війни: “Оборона Севастополя”, “Оборона Аджимушкайських каменоломень”, “Керченсько-Ельтигенська десантна операція”, “Кримська стратегічна наступальна операція”, “Партизани і підпільники Криму”. Про це повідомляє Керч.FM.

Тираж монет – по 2 мільйони штук кожного виду. На зворотному боці зображено пам’ятники і меморіали Криму, присвячені подіям Другої світової, а також зображення діорами “Штурм Сапун-гори 7 травня 1944 року”.

0 Комментариев