У Рівному породіля померла під час домашніх пологів

news

У Рівному 34 -річна породіля померла під час домашніх пологів. Пологи відбувались удома у супроводі так званої “духовної акушерки”, пише  “ЧаРівне.інфо”

Як розповіла головна лікарка КНП “Пологовий будинок” РМР Світлана Муравська причина смерті – гостра масивна акушерська крововтрата.

Попри усі реанімаційні заходи врятувати жінку не вдалося. О 18:20 породіллю у стані агонії довезли  у наш заклад. 50 хвилин наші медики надавали їй допомогу. О 19:10  констатували смерть.

Хочу наголосити, що дуже важливо, щоб жінки розуміли, що безпека під час пологів понад усе!  Пологи повинні відбуватися у медичному закладі, де є  необхідне медичне обладнання, лікарі, належне освітлення, умови. Партнерські пологи дозволено в більшій частині пологодопоміжних закладів України. При бажанні, жінка може отримати підтримку доули на пологах у стінах медзакладу. Але хочу наголосити, що  пологи з доулою удома та пологи в присутності доули у стінах медзакладу – це різні речі. Доула – це не медична професія, це спеціаліст, який надає інформаційну, психологічну та практичну підтримку жінкам під час пологів. Доули не виконують медичних маніпуляцій та не ставлять діагнозів, їхнє завдання, щоб пологи у жінки залишили лише позитивні спогади, тому доула завжди співпрацює з медиками. 

За словами медиків новонароджений хлопчик живий і з ним усе добре. Його  вага  4 кг 570 грамів. Наразі він знаходиться під наглядом лікарів у міському пологовому.

Деталі цього випадку описують самі медики  у медичних спільнотах:

0 Комментариев