У поїзді на Волині чоловіка з серцевим нападом врятували студенти

news

На залізничному вокзалі у Ківерцях, у вагоні дизель-поїзда у чоловіка стався серцевий напад. Його врятували студенти-медики, які їхали у тому ж вагоні на навчання.

Така ситуація трапилася у середу, 8 травня – повідомляє “Перший” посиланням на Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

О 8 ранку у середу чоловікові, який їхав у потягу,стало зле – почався серцевий напад. Поїзд саме прибув на залізничну станцію у Ківерці.

За щасливим збігом обставин, разом із ним у вагоні їхали на навчання студенти Ківерцівського медичного коледжу. Більше того, вони виявилися учасниками та призерами студентських команд ІІІ Волинського чемпіонату бригад екстреної медичної допомоги «Волинські медичні ралі 2018».

Студенти оцінили стан хворого, як стан клінічної смерті. Стали робити непрямий масаж серця.

Хтось викликав швидку і невдовзі на вокзал примчала бригада Ківерцівського відділення екстреної медичної допомоги. Медики продовжили реанімаційні заходи просто у вагоні дизель-поїзда.

Через 20 хвилин після того, як до справи приступили медики швидкої, після другої дефібриляції у хворого відновився серцевий ритм та самостійне дихання.

Його відвезли у Ківерцівську ЦРЛ.

Станом на пранок п’ятниці, 10 травня хворий прийшов до свідомості, перебуває у реанімаційному відділенні Волинської обласної клінічної лікарні. Його стан –  стабільно-важкий.

0 Комментариев