У Нововолинську сироті вручили ключі від квартири

news

 1-го червня мер Нововолинська Віктор Сапожніков вручив ключі від квартири сироті Дарині Гребенюк.

Про це інформує БУГ.

Міський голова Віктор Сапожніков вручив ордер та ключі від помешкання Дарині Гребенюк, дівчині, доля якої склалась дуже важко.

DSC_5930DSC_5939DSC_5945

Багато років тому батьки Даші були позбавлені батьківських прав. Вона проживала в центрі захисту дітей “Ковчег”, навчалась в школі №5 міста Нововолинська. Дарина захоплюється співом, закінчила музичну школу. В планах дівчини здобути професію перукаря.

Підтримати Дарину Гребенюк прийшла Валентина Пилипчук, опікун, з якою вона проживала останні три роки. Валентина добре розуміє ситуацію, в яку втрапила Даша, адже сама виховувалась в неповній сім’ї. Тому залишитись осторонь не могла, допомагала в міру сил, виховувала, навчала всього, що знає та вміє сама.

DSC_5944

Житло майбутня мешканка вже оглянула, навіть замовили меблі. Квартира дуже сподобалась сироті, вона планує в найближчі декілька днів святкувати новосілля. Дарина подякувала міському голові за такий приємний і дуже важливий подарунок, який майже співпав з її днем народження, адже 21-го травня дівчина стала повнолітньою.

Зі слів мера, це вже третя квартира, вручена сиротам за останній час. Ще три помешкання було відремонтовані за кошти з міського бюджету.

DSC_5928DSC_5934

0 Комментариев