У МОЗ назвали чотири регіони-“антилідери” COVID-19 в Україні

news

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав області в Україні, які є антилідерами за кількістю заражених на китайський коронавірус COVID-19 .

Найбільше нових випадків коронавіруса за минулу добу, 17 серпня, було виявлено в чотирьох областях України – це Харківщина, Львівщина, Буковина і Прикарпаття. При цьому Київ цього разу не потрапив до переліку. Про це глава МОЗ розповів на брифінгу 18 серпня.

“Якщо говорити в розрізі регіонів, то за останню добу найбільша кількість випадків зареєстрована в Харківській області – 204, Львівській області – 181, Чернівецькій області – 172, Івано-Франківській області – 169”, – сказав чиновник.

З огляду на озвучену статистику, Степанов закликав людей не забувати про елементарні заходи безпеки, щоби якомога швидше повернутися в звичне русло життя.

“Ви бачите, що кількість хворих у нас не падає, вона росте. Ми вважаємо, що дуже важливо дотримуватися тих рекомендацій, які надає МОЗ. Всіх правил, які встановлені на території країни. Це дуже важливо, щоб ми могли перемогти нарешті коронавірусну хворобу і повернутися до звичного життя”, – звернувся міністр до українців.

Станом на вівторок, 18 серпня, в Україні зафіксовані 94 436 випадків зараження на китайський коронавірус.

У порівнянні з 17 серпня кількість підтверджених випадків збільшилася на +1616.

Жертвами COVID-19 стали 2 116 осіб (+27 за добу).

З початку епідемії вилікувалися від коронавірусу 48 925 людей (+761 за добу).

0 Комментариев