У Москві обшуковують співробітників української бібліотеки

news

Слідство проводить обшуки у свідків у справі директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної.

У Москві 14 грудня слідчі почали обшуки у свідків у справі директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, обвинуваченої у поширенні екстремістських матеріалів. Про це Интерфаксу повідомив адвокат фігурантки Іван Павлов.

“Близько 7:20 ранку слідчі дії почалися в квартирах співробітників бібліотеки Анни Павленко і Тетяни Мунтян”, – сказав Павлов, уточнивши, що обидві вони проходять свідками у справі Шаріної. Про мету обшуків, зазначив Павлов, співробітники силових структур не повідомили. На його думку, “це може бути жестом відчаю”. “Такі дії типові в ситуації, коли обвинуваченню не вистачає матеріалу і слідчі намагаються знайти хоч що-небудь, щоб підкріпити свої позиції”, – заявив адвокат.
Нагадаємо, 28 жовтня в Бібліотеці української літератури відбулися обшуки, а потім її директор Шаріна була затримана. Її звинувачують у розповсюдженні екстремістської літератури, нібито знайденої в бібліотеці. Захист просив обрати підсудній запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. Шаріна перебуває під домашнім арештом.

У Москві обшуки у співробітників української бібліотеки - ЗМІ

0 Комментариев