У міжнародному туристичному журналі написали про сьогодення та розвиток Луцька

news

“У столиці Волині вже навчилися запрошувати й зустрічати туристів так, що ті повертаються туди охоче і з нетерпінням, а також подавати скарби краю з шармом та всією душею. А скарбів тих чимало…”. Із таких слів розпочинається стаття про місто Луцьк у новому номері журналу про мадрівки та подорожі “Міжнародний туризм” (жовтень-листопад №5 (137)/17). Про найвизначніші історичні локації, пам’ятки культурної та архітектурної спадщини, сьогодення та розвиток нашого міста – у матеріалі Віктора Сидоренка, доповненого світлинами фотографа Костянтина Семицького.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Тож на сторінках популярного всеукраїнського туристичного видання можна дізнатися про величну історію та культуру древного Лучеська, що гармонійно поєднується з його стрімким розвитком. Туристів закликають відвідати фортецю князя Любарта, відому як Луцький замок, “Будинок з химерами”, численні музеї, храми, мистецькі об’єкти, взяти участь у різноманітних театралізованих екскурсіях.

Також розповідають і про різноманітні фестивалі, які щороку збирають у нашому місті величезну кількість гостей. “Ніч у Луцькому замку”, “Бандерштат”, “Поліське літо з фольклором”, “Мандрівний вішак” та багато інших- кожен сам обирає формат свого відпочинку. А Центр туристичної інформації та послуг допоможе спланувати свій маршрут та надасть усю необхідну інформацію.

0 Комментариев