У місті на Волині роздають валентинки й збирають кошти на лікування землячки

news

Студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім.А.Ю.Кримського разом із своїми кураторами та викладачами виготовили більше сотні валентинок, які планують роздати в ході благодійної акції «Від серця до #Серця». Про це вони розповіли сьогодні, у перший день акції, -повідомляє “Район. Володимир-Волинський”.

 

Разом із своїм куратором Ольгою Подворнюк студенти 3-ого курсу (спеціальність«діловоди») вийшли на головну площу міста, аби зібрати кошти на підтримку володимирчанки Інни Княжиної, якій діагностували аневризму нисхідного відділу аорти.

Юні учасники акції розповідають, що ні холод ні мороз їм не дошкуляли, найважче спочатку було «достукатись» до людських сердець. Попри те, їм усе ж вдалося зібрати непогану суму і роздати валентинки до свята.

Раніше анонсувалося, що акція розпочнеться 14 лютого, однак студенти та викладачі коледжу за кілька днів виготовили чималу кількість валентинок і організатори вирішили, що можна стартувати за кілька днів до Дня Святого Валентина, аби городяни та гості міста мали нагоду отримати прекрасні вироби хендмейд.

Нагадаємо, задум провести акцію належить місцевим журналістам, найперші хто їх підтримали – студенти та викладачі педколеджу ім.А.Ю.Кримського Ольга Подворнюк-Уліта, Тетяна Токарєва, Наталія та Ігор Поліщуки, Оксана Гусєва, Ольга Гудим, Оксана Білик та дівчата з NGO «Creative Studio».

14 лютого на площі нашого міста в День Святого Валентина перехожим буде запропоновано обміняти валентинку на благодійну пожертву для лікування Інни Княжиної. Кожна пожертва допоможе наблизитися до тієї суми, яка необхідна володимирчанці в боротьбі з недугою.

За тим як триває організація акції можна слідкувати на сторінкам місцевих інтернет-видань, у соціальній мережі Фейсбук. Також приймаються пропозиції та будь-яка допомога в проведенні акції «Від серця до #Серця».

Допоможемо врятувати життя!

Також допомогти Інні можна переказавши кошти за реквізитами:

Карта Приват – 4149439107155743 Княжина Інна Петрівна.
Карта Приват – валютна: 5168757313803332 Княжин Анатолій Олександрович.
Контактні номери телефону : +380634322382, +380735061660.

0 Комментариев