У міліції прокоментували побиття кандидата у депутати біля нічного клубу в Луцьку

news

Волинська міліція з’ясувала причини та обставини побиття біля нічного клубу кандидата у депутати у Луцьку.

Нагадаємо, 11 жовтня поблизу нічного клубу “Версаль” на кандидата в депутати до Луцької міської ради від «Громадянської позиції» Сергія Вірного напали та завдали тілесних ушкоджеь.

У коментарі Громадянській мережі ОПОРА Сергій Вірний розповів:

«У ніч з 10 на 11 жовтня, близько 3:00, біля нічного клубу «Версаль», де я відпочивав, на мене напали 3-4 молодики у спортивному одязі з незрозумілими мотивами та завдали тілесних ушкоджень. В результаті побиття у мене гематома на оці та забій передпліччя. Цю подію я можу пов’язати лише з моєю передвиборною діяльністю», – заявив Сергій Вірний.

 

Проте, правоохоронці, перевіривши усі обставини інциденту, виключають версію про причетність події до активної виборчої діяльності потерпілого.

“Факт побиття потерпілого правоохоронці належним чином зареєстрували, а відтак органи досудового слідства кваліфікували подію за ч.1. ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Згодом представникам засобів масової інформації потерпілий у нічній сутичці заявив, що є кандидатом у депутати до Луцької міської ради, а подію, що трапилася з ним, безпосередньо пов’язує із активною виборчою діяльністю.

Однак, варто зауважити, що в момент звернення до міліції, заявник не вказав, що є кандидатом у депутати, а відтак, на той момент, своє побиття із активною передвиборчою діяльністю він жодним чином не пов’язував”, – повідомляють в УМВС України у Волинській області.

“В рамках кримінального провадження, правоохоронці встановили всі мотиви й обставини цієї події, опитано свідків та учасників конфлікту. На даний час особа, яка побила заявника, встановлена. Тож версію про політичне підґрунтя цього інциденту наразі правоохоронці повністю виключають, оскільки вона жодними фактами та свідченнями очевидців не підтверджена”, – заявив начальник УМВС України у Волинській області генерал-майор міліції Петро Шпига.

0 Комментариев