У Любешівському та Володимир-Волинському районах створять перші прообрази префектур

news

У районах, територію яких повністю покривають ОТГ, відбудеться реорганізація структур виконавчої влади – РДА виконуватимуть функцію префектур. Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської облдержадміністрації 12 лютого, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

 

 

Кабмін починає вивчати питання реорганізації структур виконавчої влади у районах, які покриті об’єднаними територіальними громадами. Йдеться про передачу ОТГ низки функцій, лишаючи за райдержадміністраціями лише функцію префектури. Про це повідомив голова ОДА Володимир Гунчик.

Перші прообрази префектур, таким чином, створять у Любешівському та Володимир-Волинському районах, які фактично повністю покриті ОТГ, а функції районних рад там зведені майже до нуля. У розпорядження районних гілок влади там, мовляв, лишилося по декілька шкіл та районних закладів культури. Водночас, питання, пов’язані з обороною, державною інформаційною політикою, транскордонним співробітництвом тощо лишатимуться функціями держави незалежно від того, як змінюється територіальний устрій органів місцевого самоврядування.

Також голова ОДА відзначив, що у 2019 році будуть прийняті рішення адміністративного характеру на рівні Кабміну щодо тих населених пунктів, які не ухвалили рішення про утворення ОТГ. Особливо це стосується, з його слів, Камінь-Каширського та Горохівського райнів.

0 Комментариев