У Львові з’явиться крематорій та кладовище для тварин

news

У 2018 році ЛКП «Лев» розпочне облаштування крематорію та визначить місце для майбутнього кладовища для домашніх та безпритульних тварин. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, – повідомляє ZAXID.NET.

 

 

 

«У крематорії можна буде замовити індивідуальне спалювання та зберігання праху тварини в урні. Урну вмуровуватимуть у стіну – віварій», – розповіла директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

У 2018 році обіцяють закупити обладнання для крематорію і визначитися з точним місцем його розташування. Коли саме запрацює крематорій, у ЛКП наразі не готові сказати.

«Ми узгоджуємо ділянку, можливо це буде територія на вул. Шевченка, район промзони Рясне-1, де планували збудувати комплексний притулок для безпритульних тварин. Наразі ми також узгоджуємо умови фінансування цього проекту, тому поки остаточного рішення нема, то я б не хотіла озвучувати деталі», – уточнила Оксана Кошак.

За словами Оксани Кошак, подібний крематорій вже кілька років працює у Харкові. Зазначимо, що наразі у Львові немає офіційного кладовища для тварин.

Фото ілюстративне.

0 Комментариев