У Луцьку з’ясували на що місцеві ЖКГ тратять мільйони гривень

news

Понад 28 мільйонів гривень витратили комунальники у 2015-му році. У звітах вказують, що витрати пішли на благоустрій, який передбачив освітлення, прибирання, ремонт доріг, озеленення міста та утримання кладовищ.

Про це у своїх звітах на офіційному сайті Луцької міської ради інформувала начальник управління фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Як вказано у документі, із 28 мільйонів на поточний ремонт доріг витратили 7 мільйонів 881,3 тисячі гривень, санітарне прибирання міста обійшлося бюджету в 7 мільйонів 359,4 тисячі гривень, за експлуатацію мереж зовнішнього освітлення заплатили – 2 мільйони 149,1 тисячу гривень, на оплату електроенергії за освітлення міста витратили мільйон 359,4 тисячі гривень, озеленення міста – 3 мільйони 418,3 тисячі гривень, утримання кладовищ та комплексів – мільйон 60 тисяч гривень. Окрім цього, чергування катафалка, поховання одиноких громадян, вивезення твердих побутових відходів, зимове утримання міста – це все обійшлося казні в 5 мільйонів 393,6 тисячі гривень.

Нагадаємо, до липня 2016 року лучани повинні визначитися, хто обслуговуватиме їхні будинки. Проте на сьогодні мало хто достеменно знає про те, як і що необхідно зробити, аби стати повноправним господарем у власній багатоповерхівці та на прибудинковій території.

0 Комментариев