У Луцьку “зносять” об’єкти, які стоять у неналежних місцях

news

13 жовтня під час оперативної наради у Луцькій міській раді директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська розповіла про роботу з демонтажу незаконно встановлених об’єктів.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

За її словами, нині триває активна робота з виконання рішень виконавчого комітету щодо демонтажу незаконно встановлених об’єктів на вулицях міста.

Так, Юлія Сиротинська повідомила, що:

24 вересня було демонтовано три гаражі та торговий кіоск на газоні на вулиці Бенделіані, 1;

28 вересня на виконання рішення від 22.07.2015 №422-1 «Про демонтаж тимчасових споруд» демонтовано кіоск з торгівлі пресою по пр-ту Молоді, 21, а також металевий гараж біля житлового будинку № 21 на вул. Товарова;

30 вересня демонтовано чотирнадцять незаконно розміщених об’єктів на пр. Соборності, 3;

5 жовтня проведено демонтаж десяти гаражів, що були розміщені в охоронній зоні теплових мереж на вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 4 (в т.ч. біля паркану дошкільного навчального закладу №10).

Крім того, вчора, 12 жовтня, розпочато демонтаж на вул. Гордіюк, 39. Тут незаконно встановлено 23 об’єкти. Ця територія буде очищена до 14 жовтня. Департаментом заплановані проведення демонтажів з 15 жовтня у дворі на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 4, 6, вул. Кравчука, 22, 24, 28, 26 на виконання відповідних рішень виконавчого комітету від 7 жовтня 2015 року.

Юлія Сиротинська наголосила, що департамент нині веде підготовку рішень щодо очищення прибудинкових територій від незаконно встановлених споруд на всій території міста.

З початку 2015 року інспекторами відділу муніципальної дружини складено 369 протоколи про адміністративні правопорушення за статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За словами міського голови Миколи Романюка, більшість із гаражів, які встановлені на прибудинкових територіях, розміщенні там незаконно. Часто вони заважають проходу людей, загороджують і займають дитячі майданчики тощо. Він зазначив, що усі ми прагнемо до Європейського Союзу, але самі не бажаємо жити за європейськими нормами. На його переконання, необхідно починати змінюватися і жити за визначеними правилами.

У свою чергу, перший заступник міського голови Тарас Яковлев зауважив, що із початком демонтажів люди почали звертатися у міську раду з проханням надати їм час, аби вони самостійно прибрали їх. На його переконання, такі об’єкти розміщені на прибудинкових територіях хаотично і створюють незручності мешканцям будинків.

0 Комментариев