У Луцьку згоріло авто працівника суду. ФОТО

news

Сьогодні близько 3-ї години ночі у Луцьку по проспекту Волі горіло авто.

Про це пише “Волинська правда” із посиланням на сторінку у Фейсбук Олександра Ніколайчука. 

Зауважимо, авто належало помічнику голови Апеляційного суду.

Про це пише у соцмережі Олександр Ніколайчук:

«Згоріло авто помічника голови апеляційного суду по пр. Волі. Ймовірно, що підпал».

08-09.04.2016, заступили на чергування у складі однієї з трьох на сьогодні груп швидкого реагування “Самооборони Волині”.

21:40, виклик на вул. Володимирську. Згідно повідомленої інформації чоловік з ножем у руках перебуває у під’їзді та не пускає жінку у квартиру. У вікні під’їзду на останньому поверсі дійсно побачили чоловічий силует. Коли піднялися на останній поверх, чоловік зачинився і сказав, що спілкуватиметься виключно із поліцією. Повідомили правоохоронців.

22:48, вул. Івана Франка, спочатку випивали, а далі – розбита голова. Викликали швидку, дочекалися, передали. Поїхали на терміновий виклик.

23:08, повідомлення про ножове поранення, підріз в районі вул. Львівської.

00:16, крадіжка по вул. Шопена.

00:30, “Базилік”, той, що в центрі. Відпочиваючі розбили скло у вхідних дверях, за попередніми даними вже переатестовані працівники Луцького міськвідділу поліції. Адміністратор викликала поліцію, згодом відмовилася складати заяву після прибуття керівника охорони закладу.

00:45, по вул. Богдана Хмельницького, 2, їде “проти шерсті” Mitsubishi Pagero, надув на драгері на 0,97 проміле. Ніби й нормальний чоловік, все зрозумів: і що випивати за кермом не можна, і що бюджет потрібно наповнювати, але якийсь чуть кумедний.

01:10, бувший начальник ДАІ Волинської області Тищук, відсвяткувавши 65-тип’ятиріччя й повертаючись із друзями додому, розповідає, що все в цій країні не так. Було “так”, коли він керував?

02:35, вул. Ковельська, п’яне тіло спало спокійно під деревом. Все б нічого, якби його частина не лежала на дорозі. Судячи з поведінки знову якийсь правоохоронець.

03:15, згоріло авто помічника голови апеляційного суду по пр. Волі. Ймовірно, що підпал.

7 6 5 2 3 1

0 Комментариев