У Луцьку збирають кошти на потужніше обладнання для студії друку шрифтом Брайля

news

Для придбання нового потужного обладнання для волонтерського проекту “Braille Studio” – студії друку шрифтом Брайля для незрячих людей, зібрано першу тисячу доларів з 16000 $, бо саме стільки коштує необхідне обладнання.

Про це інформують в «Генерації успішної дії».

«Ми дякуємо всім людям і організаціям, відповідальному бізнесу і небайдужій владі, завдяки кому це стало можливим. Хтось перераховував кошти, хтось – допомагав у проведенні просвітницько-інформаційних заходів, майстер-класів та презентацій, і всі ми разом стали дружньою командою «Braille Studio»»,— йдеться в повідомленні.

Перший майстер-клас відбувся в межах проекту «Інвалідність не обмежує – ні дискримінації!» в рамках Кампанії проти дискримінації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в червні 2016 року на арт-заводі «Платформа» в Києві. Потім до збору коштів долучилися представники Британської Ради в Україні, Асоціація дитячих офтальмологів України, «Добра цукерня».

Під час УрбанФесту в Freud House не лише презентували проект, але й познайомилися з надзвичайно смачними і добрими «Friends&Meringue», які вміють робити найсмачніші солодощі.

Презентували проект також під час Volonteer Fair в Посольстві Сполучених Штатів Америки разом з постійними партнерами і великими друзями студії Всеукраїнським Велопробігом «Бачу! Можу! Допоможу!».

Разом з постійними партнерами, Кампанією проти дискримінації, виготовили спеціальні листівки, які підписували учасники та учасниці заходів шрифтом Брайля, а також провели чудовий майстер-клас із виготовлення новорічного вінка під час Фестивалю Рівності в Києві у грудні 2017 року.

«Зараз разом з книгарнею «Барбукан» ми продовжуємо розповідати людям про друк шрифтом Брайля, його необхідність в рамках спільної соціальної ініціативи «Читати щоб бачити».

Все це ми просто не змогли б зробити без наших дивовижних волонтерів – Ангеліни Чпюк, Ірини Рожко, Наталі Гладких, Галинги Венгільської, Дар’ї Коржавіної, Марини Потеляхіної, Вікторії Шевчук і багатьох інших.

За постійну організаційну підтримку ми щиро вдячні кампанії із захисту прав людей з інвалідністю #Fight For Right та Кампанії проти дискримінації, за інформаційну – Центру інформації про права людини, Громадському Радіо, порталу Update, Радіо «Вести»», — повідомляють в організації.

Також команда дякує Тетяні Єремеєвій, Петру Пилип’юку, Володимиру Цибульському, благодійному фонду «Волинь-2014», Волинській обласній друкарні в особі Івана Синюка, Луцькій міській раді, Волинській єпархії УПЦ, кожному, хто так чи інакше підтримував проект.

ДОВІДКОВО

BrailleStudio – це волонтерський проект, спрямований на забезпечення доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.Наша команда ставить собі за мету і надалі продукувати високоякісні матеріали, тому ми продовжуємо збір коштів для придбання потужнішого обладнання для друку шрифтом Брайля, і ви можете підтримати нас.

Реквізити для бажаючих допомогти: ГО ВОО ВГО «Генерація успішної дії», ЄДРПОУ 37004147, Р-р 26008055511197, МФО 303440 вВолинськійфіліїПАТКБ «ПриватБанк». Інформацію про діяльність BrailleStudio ви знайдете на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/BrailleStudio.ua

Також Braille Studio вже видали: збірку про волонтерство і добро, яку упорядкувала Ірена Карпа,  «Волонтери. Мобілізація добра»,  дитячу книжку Надії Гуменюк «Літо з амазонками», Різдвяну книгу Мар’яни Качмар «Івасикове Різдво», меню шрифтом брайля для двох соціально-відповідальних кафе Луцька «кафе Аліса і броварні карабас-барабас», інформаційні буклети для презентації фільму «Я БАЧУ» про всеукраїнський велопробіг «Бачу, Інструкції до лікарських засобів для мережі аптек «Пані аптека», газету «Сім’я і дім», яку до речі планують видавати і надалі.

Охочим їх отримати варто зробити попереднє замовлення, повідомивши телефоном 050-223-22-64, або написавши за вказаними адресами. Крім цього, в BrailleStudio ви можете замовити друк і видання будь-якої продукції шрифтом Брайля – інформаційні буклети, меню, інструкції, програми заходів, листівки, періодичні видання, і звісно, книги.

 

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев