У Луцьку затримали продавця краденого фотоапарата

news

Майже детективна історія трапилася сьогодні з луцькими патрульними, яка показала також, наскільки важливими є ініціатива небайдужого громадянина та добра співпраця з поліцією.

Близько 15-ї години патрульні проїжджали біля одного з торгових центрів Луцька. Їх зупинив молодий чоловік та розказав наступне: нещодавно на одному з інтернет-аукціонів він побачив оголошення про продаж фотоапарату, який у нього вкрали. Чоловік відразу сконтактував з продавцем та домовився про зустріч, ніби для того, щоб купити цей фотоапарат, — інформує прес-служба патрульної поліції Луцька.

Зустріч мала відбутися на другому поверсі торгового центру, і чоловік-власник фотоапарату попросив патрульних допомогти йому затримати зловмисника.
Поки заявник відволікав увагу підозрюваного, патрульні непомітно наблизилися та перекрили зловмиснику шляхи відступу, та відразу затримали його. Згодом заявника та підозрюваного доставили у Луцький відділок поліції для з’ясування обставин справи.

Цей випадок чудово ілюструє, як воля небайдужого та активного громадянина допомогла правоохоронцям спіймати зловмисника, який, очевидно, був впевнений у своїй безкарності. Поліцейські закликають громадян проявляти активну життєву позицію та повідомляти про усі правопорушення, свідками яких вони стають, а також, по можливості, вживати заходів до їх припинення.

Фото Патрульна поліція Луцька.

0 Комментариев