У Луцьку затримали агресивного дебошира

news

Два протоколи отримав п’яний чоловік, який порушував громадський спокій у багатоквартирці. 

Про це повідомляє поліція на своїй сторінці у Фейсбук.

Прибувши на виклик по вулиці Огієнка близько опівночі, патрульні почули шум у квартирі. Тут чоловік голосно кричав, лаявся, було чути крики і інших людей з квартири. Понад 10 хвилин ніхто не хотів відчиняти двері. Врешті, їх відчинив молодий чоловік у стані явного алкогольного сп’яніння, однак патрульних у квартиру не пропускав. Продовжував кричати та вживати нецензурну лексику. У коридор вибігли бабуся та брат чоловіка, почали його захищати. У цей момент він вдарив ногою патрульного в живіт, тож його відразу затримали. Патрульний був у бронежилеті і навіть не відчув цього удару. Щоправда, 29-річний чоловік чинив сильний опір, весь час хотів вирватись, по дорозі в наркодиспансер та міськвідділ поводився агресивно, забруднював патрульну машину     .
На нього склали протоколи за ст. 185 (злісна непокора працівнику поліції) та ст. 182 (порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях) КУпАП.
Патрульні з’ясували, що дана особа та члени його сім’ї неодноразово порушували громадський спокій, залякували сусідів до такої міри, що вони навіть боялись вийти дати свідчення, тримали в страху жителів цілого під’їзду.
Патрульна поліція рекомендує не терпіти дебоширів у своїх будинках, а одразу телефонувати 102.

0 Комментариев