У Луцьку заспівали повстанських пісень

news

Молодь «Національного Альянсу» організувала 11 жовтня вуличні співи на Театральному майдані міста Луцька.

Про це повідомляють у прес-службі Національного Альянсу.

Захід присвятили Дню Захисника України. Усі охочі могли долучитись до акції та поспівати українських повстанських пісень.

«Для мене повстанська пісня це щось більше, ніж просто слова. Це ідентифікація себе, як українця. Це пам’ять про наших предків, які колись воювали за свою рідну землю, а тепер це роблять їхні нащадки. А під час співів найбільше сподобалась атмосфера і незважаючи на холодну погоду, повстанські пісні заряджали мене і моїх побратимів позитивною енергетикою», – відгукнулася про захід одна з учасниць Юля Гульчак.

Україна – це країна з великою історією державотворення. Яскравим періодом у житті держави залишилась пам’ять про УПА, а повстанська пісня є частиною нашої культурної спадщини, – зазначають у повідомленні прес-служби.

Луцький осередок «Національного Альянсу» провів також виставку на тему «Історія УПА». З нею можна було ознайомитись на Театральному майдані з 15:00 і до 19:00.

«Мені приємно що люди, а особливо молодь підходили, цікавились виставкою, історією УПА. В такі моменти розумієш, що робиш все правильно, » – додала Юля Гульчак.

0 Комментариев