У Луцьку за рік стало менше на тисячу бездомних псів

news

КП “Ласка” у 2015 році забрало з вулиці під свою опіку майже 1000 собак. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

       До комунальне підприємство “Ласка” протягом року поступило 1341, з них відловлені – 917, привезені-здані громадянами (домашні та безпритульні) – 372, підкинуті – 52.

Загальна кількість тварин, які прилаштовані у сім‘ї – 1162.

У 2015 році підприємство співпрацювало з правоохоронними органами щодо вилучення домашніх тварин, якщо ті утримувались в неналежних умовах та за випадками жорсткого поводження з тваринами.

Крім того, спільно з муніципальної поліцією проводили рейди щодо перевірки реєстрації домашніх тварин в місцях вигулу тварин. КП “Ласка” розробило та затвердило схеми розміщення 11 місць для вигулу тварин, які частково плануються реалізуватися у 2016 році працівниками департаменту житлово-комунального підприємства.

Працівники КП “Ласка” відловлювали тварин по місту, та оперативно реагували на звернення громадянин щодо нападу тварин або зграї тварин, лякали чи заважали мешканцям міста, прилаштовували у родини тварин, які проживали на території КП “Ласка”, надавали медичну допомогу та лікували тварин, проводили різноманітні заходи для школярів, навчали їх правильного поводження з тваринами, популяризували правильне ставлення до планети, світу природи та навколишнього світу.

Оперативно відловлювати тварин зі сказом, тим самим рятуючи сотні людській життів від зараження.

Директор КП “Ласка” Богдана Новарчук вважає, що це був не простий рік, проте зроблено колективом дуже багато і продовжуватиметься роботу, адже і люди, і тварини потребують нашої допомоги.

0 Комментариев