У Луцьку встановили розмір збору за паркування транспортних засобів

news

Депутати Луцької міської ради затвердили ставку збору за місця для паркування транспортних засобів на території міста Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

Про це сьогодні, 10 липня, під час засідання дистанційної 86 позачергової сесії Луцької міської ради було прийнято рішення, згідно з яким передбачено, що ставка збору за користування місцями для паркування встановлюється за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у розмірі 0,015 відсотка від мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня звітного року, за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.

Інші елементи збору за місця для паркування транспортних засобів (платники збору, об’єкт та база оподаткування, порядок обчислення та строки сплати податку, податковий період) та відносини, що виникають у сфері справляння збору, визначатимуть згідно з Податковим кодексом України.

Контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати податку здійснюватиме ГУ ДФС у Волинській області.

Рішення набуває чинності 01 січня 2021 року.

0 Комментариев