У Луцьку вручили подяки небайдужим до долі учасників АТО

news

Вчора у сесійній залі міської ради зібралися члени громадської організації “Надія”, що об’єднує родини загиблих в АТО, керівники підприємств та організацій міста, підприємці. Приїхали також військові з 14-ої ОМБР.

Приводом до такої зустрічі стало вручення Подяк небайдужим людям, які підтримують наших хлопців, які воюють на сході, та допомагають 14-ій ОМБР, що дислокується на території Волинської області, — йдеться на сайті Луцької міської ради.

Перед присутніми у залі виступив міський голова Микола Романюк. Він подякував усім, хто не лишився осторонь тих подій, які відбуваються в Україні останні два роки, а також за небайдужість, людяність та підтримку. «Завдяки вам вдалося зберегти та врятувати багато людських життів. Тож бажаю вам міцного здоров’я та благополуччя. Давайте разом попросимо Господа зустріти 2017 рік під мирним українським небом”, – наголосив Микола Романюк.

Також він подякував членам ГО “Члени родин загиблих в АТО “Надія” та керівнику Любові Карабан за їхню активну громадянську позицію та сумлінну і нелегку роботу, готовність прийти на допомогу у важку хвилину тим, у кого війна забрала найдорожчих людей.

       Любов Карабан вручила Подяки громадської організації за активну громадську діяльність, вагому підтримку і розуміння, щирість і допомогу та співпереживання з родинами загиблих в АТО. Нагороди 14-ої ОМБР вручив командир третьої роти танкової батареї Олександр Крепський. Серед нагороджених керівники комунальних закладів міста Ігор Гнетньов – головний лікар КЗ “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги”, Світлана Шмід – директор КП “Луцький комбінат шкільного та студентського харчування”, Ігор Михальчук — директор КЗ “Луцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-професійний ліцей Луцької міської ради”, депутат міської ради, волонтер Сергій Балицький та інші меценати.

0 Комментариев