У Луцьку доступна нова 3G мережа

news

Швидкісний мобільний Інтернет став доступним лучанам і гостям міста вчора, 30 листопада.  Для того щоб забезпечити максимально якісне покриття 3G мережі, компанія встановила обладнання не тільки на існуючі базові станції, але і побудувала додаткові, що дозволяє забезпечити «килимове» покриття міста. Про це заявила прес-служба МТС в Україні.

Завдяки послузі швидкісного мобільного доступу до інтернету користувачі зможуть миттєво відкривати інтернет-сторінки, переглядати потокове відео, користуватися хмарними сервісами зберігання інформації, слухати в дорозі улюблену радіо-станцію через інтернет, швидко завантажувати відео просто з телефону в соціальні мережі або слухати або аудіо-треки з соціальних мереж і багато іншого.

Швидкісний інтернет віднині доступний у Луцьку абонентам Vodafone та «МТС Україна». Для того щоб позначка «3G» (H+) з’явилась на екрані телефону, достатньо мати телефон з підтримкою 3G. У меню телефону слід вибрати режим мережі «3G» або автоматичний режим GSM/WCDMA. Також у абонентів має бути активована послуга мобільного інтернету.

Оператор запустив власну 3G мережу в Ужгороді, Мукачеві, Чернівцях, Одесі та почав поетапний запуск мережі в Києві. Також напередодні відкриття лижного сезону Vodafone запустив 3G мережу у Буковелі, найпопулярнішому гірськолижному курорті України. Всього на сьогоднішній день швидкісний мобільний доступний в більш ніж 80 населених пунктах.

0 Комментариев