У Луцьку виявили невідоме поховання часів Другої світової війни

news

У Луцьку мають намір перепоховати останки загиблого військовослужбовця часів Другої світової війни.  Про це йдеться у проекті рішень виконавчого комітету, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Зокрема, на найближчому засіданні виконкому, що відбудеться 4 липня, мають намір розглянути питання щодо надання дозволу на перепоховання.

У пояснювальній записці до проекту рішення повідомляють, що у травні цього року на території приватної присадибної ділянки на вулиці Львівській, 37 під час прокладання траншеї для водопроводу випадково виявили людські останки.

Речі ж, виявлені разом з людськими останками, а саме: кирзові чоботи, ґудзики, патрони тощо, дозволили припустити, що це невідоме поховання часів Другої світової війни.

Враховуючи звернення Волинської обласної ради організації ветеранів від з метою гідного вшанування загиблого військовослужбовця часів Другої світової війни вважають за необхідне здійснити перепоховання його останків на території меморіального комплексу на вулиці Львівській.

0 Комментариев