У Луцьку відзначатимуть День сталої енергії

news

16 грудня 2015 року у Палаці учнівської молоді відбудуться заходи в рамках Дня сталої енергії у місті Луцьку. Інформує Луцька міська рада.

Місто Луцьк, починаючи з 2009 року, є підписантом Угоди мерів – ініціативи Європейської Комісії та місцевих і регіональних органів влади, об’єднаних загальним добровільним зобов’язанням щодо підвищення енергоефективності та впровадження відновлюваних джерел енергії на своїх територіях. Виконуючи зобов’язання Угоди мерів, для підвищення обізнаності громадян у сфері енергоефективності, використань відновлюваних джерел енергії та зв’язку між енергетикою і кліматичними змінами Луцька, міська рада щорічно проводить Дні сталої енергії.

Захід буде організовано з метою підвищення рівня енергоефективності, раціонального енергоспоживання та обізнаності населення щодо способів енергозбереження. У заході візьмуть участь представники міської влади, бюджетних установ, журналісти та представники громадськості.

ТОВ «Арніка-Центр» разом з відділом з енергозбереження департаменту економічної політики Луцької міської ради проведуть семінар з енергоменеджменту для представників бюджетних установ міста Луцька.

У рамках Дня сталої енергії було організовано конкурс малюнків на тему «Енергозбереження – крок у зелене майбутнє» серед учнів загальноосвітніх закладів міста Луцька. Тематика малюнків – економія енергії (електроенергії, тепла, води), зелена енергія (використання енергії сонця, вітру, води, землі), зелене майбутнє – здорове середовище. 16 грудня 2015 року у Палаці учнівської молоді відбудеться нагородження переможців даного конкурсу малюнків з врученням подарунків від проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (USAID).

Також представники громадської організації «ОПОРА» (м.Рівне) презентують майстер-клас «Екоіграшка» та перегляд фільму «Світанок нової ери. Енергія 2050» для учнів загальноосвітніх закладів міста.

День сталої енергії відбудеться 16 грудня 2015 року о 09:30 за адресою: м. Луцьк, вулиця Шопена, 18, Палац учнівської молоді, глядацький зал. Початок реєстрації о 09.00.

Захід буде організовано за підтримки проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні», який фінансується Агенством США з міжнародного розвитку USAID.

0 Комментариев