У Луцьку відзначать День українського добровольця(+АНОНС)

news

Ряд заходів з нагоди відзначення Дня українського добровольця відбудуться напередодні, 13 березня 2019 року, в обласному центрі області.

Зокрема, 13 березня 2019 року о 13.00 год., біля каменю на місці, де буде споруджено пам’ятник загиблим в АТО волянянам на меморіальному комплексі «Вічної Слави» відбудеться громадська панахида, покладання квітів та хвилина мовчання.

Опісля, о 13.20 год. – громадська хода від меморіального комплексу «Вічної Слави» до Театрального майдану.

О 13.40 год. – громадська панахида та покладання квітів до пам’ятного фотостенду Герої Небесної Стоні – Загинули за Єдність України», що на Театральному майдані.

Завершиться відзначення у Палаці культури міста Луцька, де о 14.00 год. розпочнеться патріотично-мистецька композиція «Вони для нас виборюють життя…»

День українського добровольця – свято, що відзначається в Україні 14 березня. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

0 Комментариев