У Луцьку відремонтували тролейбус за 180 тисяч гривень

news

Один із луцьких тролейбусів капітально відремонтували. Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Після граничного пробігу 1177378  км у жовтні 2015 року на капітальний ремонт був поставлений  тролейбус ЗІУ.На базі цього тролейбуса  на підприємстві власними силами фактично виготовили новий тролейбус.

У процесі ремонту виготовлені заново зовнішня і внутрішня обшивка кузова тролейбуса,заміненоусі несучі  конструкції рами тролейбуса на нові. Виготовлено новий високовольтний і низьковольтний джгути. Проведений капітальний ремонт ведучого моста, відомого моста, пневморесорної підвіски кузова тролейбуса, капітально відремонтований тяговий двигун та високовольтний допоміжні двигуни.

З метою покращення комфорту пасажирів  виготовлено нові м’які сидіння зі спинками, встановлена нова підлога з покриттям в тролейбусі, яке відповідає сучасним стандартам.

При монтажі освітлення тролейбуса  запроваджена нова технологія з використанням світодіодів, що поліпшує комфорт для пасажирів в темну  пору доби.  Проведена заміна застарілих електромеханічних приводів дверей салону тролейбуса на сучасні пневматичні приводи фірми WABCO,що підвищує безпеку для пасажирів при посадці і виході з тролейбуса,а також покращує умови роботи водія тролейбуса в процесі керування дверима салону. 

При всіх труднощах підприємство електротранспорту продовжує жити, працювати і виконувати свою головну функцію — перевозити пасажирів. Підтвердженням цього і стало можливим на ремонтній базі підприємства виготовити практично новий тролейбус, який чекав свого ремонту з липня 2007 року через брак коштів. А з лютого 2016 року тролейбус курсує маршрутами міста і радує мешканців  своєю зручністю та комфортом. Завдяки високому професіоналізму  ремонтників служби рухомого складу  Стрілця О. А. Щербика О.В.Чайки С.С. Ковальчука С.В. Маркина В,М.,Онуфрійчука М.П., Оніщука Я. В.,Нечипорука С.А. начальника служби Бабича В.Д. тролейбус отримав друге життя. Для відновлення тролейбуса підприємство витратило 180 тис.грн.

 

0 Комментариев