У Луцьку відкриється новий унікальний заклад для відпочинку

news

У колишньому комплексі «Гарнізон», що в «Адреналін Сіті» привідкрили завісу таємничості і розповіли, що ж буде на його місці. Отож вже у квітні тут відкриють новий заклад  – відпочинкове дворище «Словограй».

Про це інформує пі-ар-менеджер закладу.

Нагадаємо, «Гарнізон» вирішили реконструювати, аби відійти від армійської тематики.

Як повідомила директор Центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті» Ірина Мордик, «Словограй» стане місцем якісно нового, оригінального відпочинку.

«Словограй» — це можливість весело відпочити на природі в атмосфері національної самодостатності і гордості за власну землю. Заодно «заморити черв’ячка», скуштувавши смачної української автентичної кухні. Це буде місце, де весело стаєш українцем, де українофоби стають українофілами», – розповіла Ірина Мордик.

«Фішка» «Словограю» — автентична українська піч. У ній шеф-ґаздиня готуватиме оригінальні українські страви з поліської, галицької, гуцульської, полтавської та інших традиційних кухонь України. Гарячі страви подаватимуться прямо із печі до столу.

Організатори обіцяють, що новий відпочинковий комплекс збереже всі переваги «Гарнізону» – величезну територію, ставок, можливість відпочинку на природі без виїзду за межі міста.

Офіційне відкриття “Словограю” відбудеться 17 квітня. Обіцяють  веселі конкурси,  розваги, дегустації страв. А також виступ одного з відомих київських гуртів.

 

0 Комментариев