У Луцьку відкрився перший інклюзивно-ресурсний центр

news

Сьогодні у Луцьку відкрився перший «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради», що є комунальним закладом у системі освіти нашого міста. Центр створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти та надання їм психолого-педагогічної допомоги, – повідомляють на сайті Луцької міської ради.

 

На урочисте відкриття заходу завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, помічник міського голови Борис Смаль, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, депутат міської ради Майя Шостак, лучани та батьки дітей з особливими потребами.

У інклюзивному центрі із дітками будуть проводити як індивідуальні, так і групові заняття. Спеціалісти, що тут працюватимуть, застосують індивідуальний підхід до кожного учня, а програма занять складатиметься на кожну дитину окремо, із врахуванням її особливих потреб.

Центр оснащений відповідними засобами предметно-ігрового, розвивального та корекційного середовища. Із міського бюджету було виділено 1 млн 200 тис. грн на ремонтні роботи приміщення Будинку вчителя, на першому поверсі якого і знаходиться інклюзивний центр.

0 Комментариев