У Луцьку відкрили капітально відремонтований перший поверх жіночої консультації. ФОТО

news

У Луцькому клінічному пологовому будинку після капітального ремонту відкрили приміщення першого поверху жіночої консультації.  Відкриття відбулося 22 серпня, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Як розповіли під час відкриття оновленого приміщення, ремонтні роботи виконувало ПП “ЛУЦЬК-ЄВРО-БУД”. Через управління капітального будівництва з міського бюджету на ці потреби спрямовали понад мільйон євро. До того ж, здійснили ремонт сходових кліток.

У відремонтованому приміщенні будуть працювати кабінети прийому лікарів, лабораторія, стоматологічний кабінет. Частково оновлено обладнання відділення жіночої консультації, придбано та встановлено лавки, тумби під мийки. У майбутньому, за словами головного лікаря луцького пологового Михайла Токарчука, мають намір оновити також комп’ютерне обладнання.

Розпочався ж капітальний ремонт жіночої консультації у 2015 році. Його здійснювали поетапно. Загалом за три роки на ремонтні роботи у приміщенні жіночої консультації спрямували понад 7 мільйонів гривень.

0 Комментариев