У Луцьку відбулися змагання «Шкіряний м’яч». ФОТО

news

Комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» завершив роботу з проведення спортивних змагань «Шкіряний м’яч» серед команд за місцем проживання в мікрорайонах міста.Про це йдеться на сайті луцької міської ради.

Провідний професіонал Наталія Зінь підготувала 5 команд молодшої групи (2005-06 р.н.) та 4 команди середньої (2003-04 р.н.).

Команди середньої групи змагались на футбольному полі школи -інтернату. Ігри проходили по коловій системі.

Результат змагань: I місце – «Юніті», яка виграла всі ігри, II – «Атлетик», III – посіла команда – «Інтер», IV – «Чері». Всі учасники були нагороджені дипломами КЗ «Спорт для всіх» та медалями відповідних ступенів. Допомагали судити волонтери: Максим Парій, Дмитро Некрасов, Павло Ткачук.

В юних футболістів молодшої групи змагання відбувалися на футбольних полях ЗОШ I-III ступенів №23 та №17. Спортивна боротьба за першість була вперта та цікава. Результат змагань: I місце – «Лучеськ», II – «Найк», III – «Атлетик», IV – «Факел», V – «Салют».

Щиро дякуємо голові ГО «Автомайдан Волині» Сергію Посі за підтримку і спонсорську допомогу, а також директору ЗОШ №23 Віктору Мартинюку, директору школи – інтернату Анатолію Дудичу, заступнику директора ЗОШ №17 Інні Савчук та Олегу Мазепі за розуміння та співпрацю з КЗ “МЦФЗН «Спорт для всіх».

0 Комментариев