У Луцьку відбудеться благодійний концерт на підтримку дітей діабетиків

news

18 листопада 2017 року о 15.00 у приміщенні Палацу культури міста Луцька відбудеться благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби із цукровим діабетом.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Мета заходу – привернути увагу до проблеми цукрового діабету серед дітей та більше розповісти про хворобу, оскільки обізнаності щодо специфіки захворювання серед населення, на жаль, обмаль. Хворим дітям не приділяють достатньо уваги, адже за зовнішніми ознаками вони нічим не відрізняються від здорових.

Станом на сьогодні у місті Луцьку проживає 42 дитини, хворі на цукровий діабет. Зіткнувшись з такою проблемою, люди не завжди знають, куди звернутися і не знають про існування організацій, які можуть допомогти сім’ям, які опинилися сам на сам з таким діагнозом.

Цього дня для Вас співатимуть: Василь Чепелюк, Адам Горбатюк, Інна Кириченко, гурт «Шанс Music» та інші. Ведучий заходу – Сергій Скулинець.

Вхід вільний. Також триватиме благодійний збір коштів. Зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для дітей, а це – голки, ланцети, тест-смужки, яких вони потребують кожного дня.

Запрошуємо лучан та гостей міста долучитися до заходу.

Чекаємо на Вас! Гарний настрій обіцяємо.

Захід проводитиметься за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» та громадської діячки Томи Бащук.

0 Комментариев