У Луцьку вестимуть переговори про отримання 5 млн євро кредитних коштів

news

Під час сьогоднішньої оперативної наради, 17 листопада, міський голова Микола Романюк наголосив на необхідності завершення у короткі терміни усіх ремонтних робіт. Він зауважив, що поки погодні умови дозволяють потрібно максимально доробити ремонт вулиць, прибудинкових територій тощо.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Крім того, нагальним є й питання ремонту зливової каналізації на проспекті Відродження, 14. За його словами, зробивши це, вдасться уникнути підтоплень.

Також Микола Романюк розповів, що й надалі триватиме робота із залучення коштів на впровадження енергозберігаючих заходів. Він зазначив, що у попередні роки в економіку міста було залучено 660 млн грн інвестицій, з яких: 237 млн грн — це грантові кошти. Міський голова наголосив, що сьогодні відбудеться зустріч з представниками Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. Корпорація уже надавала нам кредит, який був спрямований на впровадження енергозберігаючих заходів у бюджетних закладах. Нині ж вестиметься мова про отримання 5 млн євро кредитних коштів під вигідні відсотки. Також є можливість отримати 2-2,5 млн євро гранту. Микола Романюк зазначив, що ці кошти теж планують спрямувати на енергозбереження у бюджетній сфері, зокрема, встановлення ІТП, заміну вікон, утеплення дахів, фасадів тощо. Це буде орієнтовно 40 об’єктів. Міський голова наголосив, що, в першу чергу, робитимуться ті установи, де є великі енерговтрати. Микола Романюк зауважив, що це робитиметься для економії коштів на енергоресурси.

0 Комментариев