У Луцьку сусіди сваряться через паркан

news

Жителі вулиці Сенатора встановили незаконно паркан у своєму дворі і не хочуть, аби там ходили інші люди. Цим вони рятують себе від антисанітарії через невідповідальних «гостей» у дворі. Однак паркан заважає жителям сусіднього під’їзду.

Знайти компроміс намагалися сьогодні, 24 березня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

«Я не можу зрозуміти, чого вам не подобається цей паркан»,– здивувалась Ніна Іванівна, мешканка, яка причетна до встановлення паркану.

«Мене турбує, чого мені незаконно перекрили мій двір», – у відповідь поскаржився пан Назар, мешканець сусіднього під’їзду.

Ніна Іванівна стверджує, що поставивши цей паркан, вони врятували себе від антисанітарії. За її словами, всі сусіди знали та пішли на поступки:

«Тільки Назар вперся. Коли були поставлені парканчики у 2014 році, мати його нічого не казала, а тепер стала проти. Я підійшла до неї і кажу: «Люда, мусово, щоб двір цей був закритий».

Жителька переконана, що вони не повинні давати ключ:

«Чого ми маємо давати ключ? Ви не маєте права ходити через наш двір».

Вона рзповіла комісії, що там у них створили «гадюшник», було двічі згвалтування, викрадали білизну.

Депутат міськради Микола Яручик порадив узгодити з сусіднім під’їздом, зробити хвіртку та дати ключі іншим мешканцям будинку.

Жінка ж почала скаржитися, що батько Назара, чоловіка, який проти паркану, заливав клеєм їм замки. За словами Ніни Іванівни, вони виявили це і навіть знайшли бутилочки, які хоч зараз можна передати на експертизу:

«Але ми не такі низькі і поважаємо себе, щоб іти в міліцію».

За словами жінки – це просто ненависть до сусідів.

«Мова іде про те, настільки він законно встановлений. Чого ви не взяли дозвіл? – поцікавився депутат Костянтин Петрочук. – Ми не можемо те, що незаконно, залишати».

«А законно буде, якщо ви відкриєте двір і перехожі будуть ходити», – поскаржилася жінка.

Жителька повідомила, що зараз вони хочуть створити ОСББ.

Голова комісії, Андрій Козюра наголосив, що цей паркан встановлений незаконно:

«Ви мали б право тоді встановити, якби у вас було ОСББ.

Депутат Віктор Ящук намагався з’ясувати, у чиїй власності паркан, однак жінка не змогла назвати конкретних прізвищ, сказала, що це спільний.

«Я був проти, щоб його встановлювали. Якщо таким способом боротися проти сміття, то наше прекрасне містечко можна перетворити у парканну зону. Якщо немає коштів, я готовий надати кошти на знаття»,  – зазначив пан Назар.

Козюра запропонував встановити хвіртку. Жінка спершу заперечувала, а згодом заявила

«Хай Назар гроші дає, він багатий».

ЖКП № 3 погодилося зробити хвіртку:

«Але ви повинні роздати всім ключі, забезпечити, щоб ніхто не чинив перешкод, бо прийдуть і зріжуть цей паркан», – попередив жінку Козюра.

Врешті обидві сторони погодилися на пропозицію комісії – встановити хвіртку без замків.

0 Комментариев