У Луцьку створили простір для креативних людей

news

Для того, щоб лучани та жителі міста могли результативно провести свій час, ВОГО “Фундація розвитку громад” презентує новий проект “Третє місце”. Це вільний простір для творчих людей, креативних ідей та нових відкриттів.

Про це повідомляють у прес-службі організації.

Суть проекту полягає у створені коворкінг-центру для жителів міста. При цьому вартість послуг оренди приміщення не встановлена. Кожен відвідувач визначає її самостійно, в залежності від своїх фінансових можливостей, часу та видів послуг, якими він користувався. Усі виручені від такої діяльності кошти будуть спрямовані на допомогу важкохворим діям, забезпечення потреб волинських бійців у зоні АТО та інші благодійні ініціативи організації.

Серед послуг нового центру: облаштування та організація робочого місця (високошвидкісний та безпровідний Інтернет, можливість використання оргтехніки, літератури, кава/чай); організація, проведення та супровід презентацій, зустрічей, прес-конференцій, переговорів, майстер-класів та інших суспільно-важливих подій (анонсування події, створення друкованих матеріалів, запрошення ЗМІ, фото зйомка, організація кава-брейків); організація вашого веселого дозвілля (цікава художня література сучасних авторів та класиків, великий вибір настільних ігор, тенісний стіл, дартс).

Для користувачів пропонують 2 кабінети, які обладнані відповідно до вимог сучасного користувача: спеціальними дошками для письма, мають бібліотеку, яка постійно оновлюється, швидкісний Інтернет, весь необхідний посуд та меблі.

Центр знаходиться за адресою: вул. Карбишева, 1/412.

0 Комментариев