У Луцьку студенти-філологи знову здивували всіх

news

Студенти-чоловіки Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки вдруге поспіль стали чемпіонами змагань з баскетболу. Баскетбольні битви за медалі та повагу відбулися 30 листопада у спортивному залі Лесиного вишу.

Учасниками баскетбольних баталій стали 9 інститутів та факультетів СНУ ім. Лесі Українки. Задля того, аби скоріше з’ясувати чемпіонів змагань, команди поділили на дві групи. За результатами групового раунду та півфіналів свої амбіції на медалі довели чотири баскетбольних колективи.

У матчі за 3 місце зустрілися юнаки з географічного факультету та команда Інституту соціальних наук. Суперники добре знали одне одного, адже до того зустрічалися на груповому етапі турніру. Інтрига у цьому матчі трималася лише у першій половині зустрічі. У третій четверті студенти геофаку пішли у відрив, що дозволив їм довести матч до логічної перемоги.

bGozHcaBP1w

Фінальна зустріч звела на майданчику команду історичного факультету та минулорічних переможців змагань – баскетболістів ІФтаЖу. Підтримати своїх улюбленців зібралася справжнісінька «торсида» вболівальників, яка надихала спортсменів бути швидшими і влучнішими. Команду істориків підтримувала «чоловіча делегація» факультету, за філологів-журналістів вболівали переважно представниці прекрасної статі. Підтримати своїх студентів прийшов і декан Інституту філології та журналістики – Юрій Громик.

yCfbrON0-xk

Суперники розпочали матч обережно: спортсмени розуміли велику ціну помилки. Більш активними на старті зустрічі були баскетболісти ІФтаЖу. Завдяки вдалій грі своїх лідерів Антона Хмарука та Едуарда Гуля «майстри слова» зуміли заробити невеликий гандикап у рахунку. Команда істориків зуміла зібратися з силами і скоротити відставання до 5 очок, однак на більше баскетболістів у червоній формі не вистачило.

KfWUBP6HS6o

У третій та четвертій четверті продовжився бенефіс команди ІФтаЖу, яка і святкувала впевнену перемогу. Після фінального свистка арбітра матчу відбулося нагородження переможців та кращих команд турніру. Баскетболісти ІФтаЖу ще на рік повернули собі перехідний кубок. Хлопці довели всім, що і серед філологів-журналістів достатньо хороших спортсменів та справжніх чоловіків.

0 Комментариев