У Луцьку стартував чемпіонат Волині з міні-футболу

news

Честь відкрити Чемпіонат Волині серед чоловіків випав на долю команд «Фіміам» та «Сахарадо», котрі після національного Гімну розіграли перші залікові очки. Поєдинок вийшов бойовим і навіть занадто, адже після зіткнення головами в ігровому протистоянні серйозну травму отримав гравець команди «Фіміам» Нагорний Олександр.

Про це інформує прес-служба Асоціації міні-футболу Волині.

Загалом команди другого «боксу» за вихідні зіграли майже два повних тури, що вмістили в себе чимало цікавих поєдинків, котрі мають остаточно визначити «порти приписки» – Ліги з третьої по шосту. В деяких групах вже практично відомі переможці, а в інших лише заключний тур дасть відповідь на запитання щодо підсумкових місць.

Наприклад, в групі «А» доля першого місця визначиться в протистоянні лідерів – «Бережанки» та «Метеора», котрі мають стовідсотковий результат після двох ігор. За такою ж схемою визначиться і переможець групи «D», де в очному поєдинку зійдуться «Юність» з Переспи та «Нововолинськ».

Одноосібними лідерами своїх кваліфікаційних четвірок стали «Вотранс-2», «Топільно», «Модерн-Експо» та «Олика». Саме ці команди мають чудові шанси на те щоб потрапити до Третьої ліги. А в групах «G» та «H» гарні шанси на підвищення у лігах мають «Торчин» з ФК «Рятівник» та «Козаки» з ФК «Лучеськ».

В суботу 19 листопада стартував кваліфікаційний етап чемпіонату Волинської області з футзалу серед чоловіків у якому зустрічалися команди «Фіміам» та «Сахарадо». Матч розпочався дуже жваво обидві команди  викладались по повній і по перерві перевага була за «Сахарадо» 1:2.

У другому таймі напруження зростало гравці радували хорошими голами, фолами та згодом і вилученнями. Ключовим моментом матчу стала травма гравця «Фіміаму» Олександра Нагорного яка вибила команду  з колії, що дозволило гостям довести матч до переможного закінчення. Юрій Вихованець  зробив рахунок 4:5 на користь «Сахарадо».

Другий матч ігрового дня видався доволі напруженим. Молоді вихованці ківерцівського «Колосу» довгий час контролювали гру, а от штурмовики навпаки –лише перестроювалися до футзального майданчику. Варто зауважити, що перехід із «великого футболу» до реалій футзалу давалося важко обом командам, проте під закінчення першого тайму Олександ Царьов відкрив рахунок у матчі – 1:0 на користь «Штурму».

У другому таймі підопічні Юрія Ващука почали багато фолити, а от гравці під командуванням Андрія Тучкевича почали розкриватися по новому. Віктор Ткачук оформив дубль, а Петро Гонтар уже до 33 хвилини встановив на табло рахунок 4:0. На 35-й хвилині Денис Левчук заробив пряму червону картку і залишив «Колос» у меншості. На диво, у меншості ківер чани заграли краще та відзначилися двічі зусиллями Едуарда Веселухи та Павло Шмиги. Проте, останнє слово було таки за штурмовиками – Олександр Царьов та Богдан Кравчук встановили остаточний рахунок матчу 6:2.

У матчі «Волиньсталь» та «Вотранс-2» зустрілись дві зовсім нові команди не відомі глядачу. Більшу половину часу команди звикали до майданчику, але коли адаптувалися порадували нас цікавими голами, 2:2 до перерви.

В кращій формі виявилась молодь «Вотрансу-2» яка виглядала ефективніше на майданчику і завершила матч перемогою 3:5.

А у мачі «WestSide» – «Юність Переспа» сталась невеличка сенсація, «господарі» відкривши рахунок у матчі першими виглядали сильнішими у першому таймі – 2:0. Чи то недооцінка суперника, чи зібраність «переспівчан» допомогла повернути матч у інше русло, але закінчилась гра  на користь «Юність Переспи» – 2:3.

Недільний ранок кваліфікаційного етапу розпочався матчем «Лучеськ» та «Приват». Вже з перших  хвилин «господарі» задали тон матчу, відзначившись відразу хет-триком Назара Бойка. На що «Приват» зумів відповісти влучним пострілом Олексія Щербатого.  3:1після першого тайму.

А згодом «біло-блакитні» взяли тотальну перевагу у матчі. Двічі відзначився Василь Лівак, а ще по одному голу забили Вадим Мазурок та Тарас Климюк. Впевнена перемога «Лучеська» 7:1.

Другий ігровий матч виявився доволі напружений  у якому зустрічалися «Козаки» та «Шігірюм». Вже з перших хвилин команди почали показувати хорошу гру. Потужніше виглядали «ковельчани», але до відпочинку рахунок так і не було відкрито.

Другий тайм розпочався з голу «господарів». влучно поціляє в у рамку воріт. Згодом його партнери по команді Вадим Качко, Віктор Коротков та Валерій Жуков  збільшують перевагу ковельчан. Знайшовший сили «Шігірюм», відіграє один м’яч зусиллям Олександра Бубели, а йому у відповідь влучним пострілом відповідає Богдан Затериха, який оформлює дубль у матчі. Згодом «гості» надзусиллями зуміли забити ще один гол, а саме Чемерис Ілля. Впевнена перемога «козацтва» 5:2.

У матчі  «Луцьктело» та «ФК Луцьк» зустрілись під гаслом «Молода та Стара гвардія».  Матч розпочався доволі жваво і вже на 5-й  хвилині матчу Олексій Баранов відкриває рахунок у матчі.  Молодь справляється  з натиском «господарів» і Ігор Грицюк  зрівнює рахунок у матчі, а згодом оформлює дубль і тим самим виводить свою команду вперед. Швидка відповідь від «Луцьктепла» – відзначився Назар Орел. 2:2 – перший тайм.

Зрозумівши що легкої перемоги не буде, «блакитні» почали контролювати більше м’яч, що і давало свої плоди. Спочатку Олександр Сосенюк та Вадим Павлюк , а згодом і Ігор Долинський відзначились у воротах гостів. Бойова перемога «Луцьктепло» 5:2.

Наступний матч між клубами «Фіміам» та «TatrafanFilm» порадував кількістю забитих м’ячів. Але нажаль тільки в один бік. Рахунок у матчі відкрили «гості», коли відзначився Віталій  Максимчук, а у відповідь «Фіміам» зробив гол у виконанні Олександра Потурая, який вже до перерви командними зусиллями оформив покер. Рахунок 6:2 після першого тайму.

Повне домінування «Фіміаму» та «септа-трик» – тобто сім голів  у виконанні Олександра Потурая ставлять жирну крапку у цьому матчі 12:2 на користь «Фіміаму».

Окрасою недільного вечора у 2-му боксі став матч  «Модерн-Експо» та «Сахарадо». Одні із фаворитів, які показували досить непоганий футзал. Багато боротьби, що переходила у небезпечну гру з обох сторін. Вже на 14-й   хвилині першого тайму у «Сахарадо» було 5-ть фолів, і згодом черговий фол гостей. Біля м’яча Андрій В’юник, який не реалізовує 10-ти метровий удар. Проте вже через хвилину його напарник по команді Анрій Мединський спромігся відкрити рахунок у матчі. Боротьба і ще раз боротьба і черговий фол від «Сахарадо». У м’яча знову Андрій В’юник, який знову не реалізовує 10-ти метровий удар 1:0 по перерві на користь «Модерн-Експо».

У другому таймі «господарі» налаштувались на кращий лад та перехопили всі намагання суперника в матчі. Дубль Андрія Мединського та бажаний дубль Андрія В’юника. Рахунок на табло 4:0 за «Модерн-Експо»

Автор статті: Наталя Хвесик