У Луцьку спартакіада школярів стартувала змаганнями з міні-футболу. ФОТО

news

Протягом трьох днів на майданчиках зі штучним покриттям ЗНЗ міста відбувалися ігри з міні-футболу у рамках Спартакіади школярів серед учнів 5-7 класів шкіл міста. Після проведення попередніх ігор команди, які вибороли перші місця у підгрупах зібралися на майданчику НВК № 26 аби визначити кращого з кращих.

За результатами проведених матчів та набраних очок визначилися переможці та призери змагань з міні-футболу в рамках Спартакіади школярів. У першій групі шкіл ІІІ місце вибороли учні ЗОШ № 17 (учитель Володимир Латчук), ІІ місце – ЗОШ № 15 (Сергій Грищук), І місце – ЗОШ № 19 (Роман Магас). У другій групі шкіл ІІІ місце посіли учні ЗОШ № 3 (Юрій Круковець), ІІ місце – НВК № 10 (Ігор Вертей), І місце – НВК № 26 (Юрій Бортник).

Під час нагородження та закриття змагань головний спеціаліст відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Іван Дишко і директор НВК № 26 Іван Леуш подякували дітям, вчителям фізичної культури за участь у цих масових змаганнях, побажали їм нових спортивних звершень.

Від імені організаторів усі команди-переможці були нагороджені кубками та медалями.

Автор статті: Iryna Hupalo