У Луцьку шукають учасників для молодіжного обміну в Німеччині

news

Молодіжний обмін «The European Dream – Visions and realities» («Європейська мрія – бачення і реалії») є спільним проектом Луцької міської ради та Краю Ліппе (Німеччина), який є партнером Луцька.

Обмін проходитиме у м. Детмольд 05-13 серпня, 2016р. і залучить до участі 48 учасників з усіх куточків Європи: Фінляндії, Франції, Бельгії, Греції, Італії, Литви, Польщі та України. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Учасники обміну – молоді люди 16-20 років, які співпрацюватимуть під час семінарів, дискусій, ігор та бесід протягом 9 днів у м. Детмольд. Молодь проживатиме у молодіжному хостелі і спілкуватиметься англійською мовою про цінності та досягнення європейської спільноти. Увага буде зосереджена на інтересах молоді, крім того, учасники матимуть змогу представити їхні країни та культуру. Молоді європейці отримають інформацію про освіту та ринок праці в університеті Білефельда та центрі зайнятості м. Детмольд. Мета обміну полягає у тому, щоб спонукати молодь думати обширно і показати, що наше майбутнє залежить від нас самих, а Європа лише створює можливості, щоб реалізувати усе заплановане. Молодіжна зустріч буде співфінансуватися програмою ЄС Еразмус+ (Молодь в дії). Проживання, харчування, транспортні та візові витрати покриваються програмою.

   Вимоги до учасників конкурсу:

  • мешканець/мешканка м.Луцьк

  • вік: 16-20 років;

  • хороший рівень володіння англійською мовою;
  • обов’язкова присутність протягом усьго терміну молодіжного обміну;

  • зацікавленість у поширенні результатів обміну на місцевому рівні;

  • прагнення реалізувати власні ініціативи на місцях за підсумками проведеного обміну.

   Якщо Вас зацікавила участь у даному молодіжному обміні просимо заповнити аплікаційну форму до 10 квітня (включно) та надіслати у форматі PDF на електронну адресу lutsk.umspd@gmail.com з позначкою у темі листа Youth exchange in Detmold. Про результати відбору буде повідомлено до 14 квітня 2016р. електронною поштою.

   Більше інформації про обмін та аплікаційна форма знаходяться за посиланням:

https://goo.gl/KJSTQ1

 

0 Комментариев