У Луцьку садитимуть дерева “миру”

news

Луцькі волонтери вирішили підтримати Всесвітню ініціативу «Дерева миру» й провести акцію в її підтримку у своєму місті.

Про це повідомляють у прес-службі ВОГО “Фундація розвитку громад”.

Представники ВОГО «Фундація розвитку громад» та «Національного Альянсу» стали координаторами акції у Луцьку й запрошують усіх небайдужих приєднатися.

Минулого разу така акція проходила весною на території  скверу Героїв Майдану, що біля РАЦСу. Однак цього разу вона буде більш масштабною, адже посадка дерев відбуватиметься на декількох локаціях: на території навчально-виховного комплексу № 26, Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5, одного із корпусів Луцького національно-технічного університету, а також у сквері, що поблизу Храму святого Великомученика Юрія Переможця (знаходиться на вул. Стрілецькій).

«Проведення акції біля навчальних закладів є дуже важливим, адже саме молодь: студенти та школярі – це майбутнє нашої держави. Саме вони її будуватимуть, тож чому б не дати їм можливість уже сьогодні зробити цей світ хоч трішки кращим? Ми також дуже вдячні Волинському обласному управлінню мислового та лісового господарства. Його спеціалісти з радістю відгукнулися на наше прохання, надали й привезли на безоплатній основі усі необхідні саджанці», – ділиться думками керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

«Минулого разу в рамках акції було висаджено близько 150 дерев. Цього разу було вирішено збільшити цю кількість орієнтовно у два рази. Тож долучитися до акції й посадити своє дерево миру може кожен небайдужий. Аби не виникало труднощів із посадкою дерев, ми вирішили проводити акцію два дні: 16 та 17 жовтня. Тож приходьте у зручний для вас день, з собою беріть гарний настрій та віру у світле майбутнє й мир. Ми, в свою чергу, забезпечимо вас усім необхідним», – закликає координатор акції від «Національного Альянсу» Юлія Гончак.

Час та місце проведення акції можна уточнити за телефонами: (067) 332-88-02 та (099) 314-77-67.

0 Комментариев