У Луцьку розповіли про ЗНО-2016

news

На період ЗНО на Волині працюватиме 38 пунктів тестування, доїзд із районів до яких забезпечуватимуть керівники відділів освіти: про ці та інші особливості ЗНО-2016 директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк розповіла 30 березня під час прес-конференції.

Про це пише VIP.

18 березня завершилася реєстрація на основну сесію ЗНО. На Волині українську мову здаватимуть понад вісім тисяч абітурієнтів, історію України – майже 6,5 тисячі, математику – понад три тисячі.

Понад 40 % зареєструвалися на максимальну кількість предметів – чотири, але є ійтакі, що зареєструвалися лише на один предмет – таких 8 %.

В області працюватиме 38 пунктів тестування. Українську мову можна буде складати у всіх райцентрах. Для складання інших предметів деякі райони об’єднуватимуть одним пунктом. Керівники відділів освіти повинні забезпечити абітурієнтів транспортом, щоб добиратися до них.

Особливістю цього року є те, що абітурієнти-2015, які вже провчилися рік в університеті на державній формі навчання, проте, хочуть змінити професію, мають право претендувати на безкоштовну освіту, якщо повернуть кошти, які на них витратила держава.

Окрім цього, у 2016-му всі тестові завдання будуть одного рівня. Проте в математиці є відкрита частина – вона піде в оцінювання ДПА. А абітурієнти, які не хочуть складати історію як ЗНО, проте, муситимуть пройти з неї атестацію, повинні будуть вирішити лише тести за 20–21 століття.

Ті вступники, які не наберуть ста балів за ЗНО з української мови, не зможуть здавати інші тести. Також абітурієнти, які з поважних причин не з’являться на основну сесію, мають можливість зареєструватися на додаткову, яка проходитиме 14 червня до 4 липня. Якщо ж і в цей період вступник матиме серйозні обставини – він проходитиме оцінювання в вересні у своїй школі, тоді ж отримає атестат.

0 Комментариев