У Луцьку розпочала мовлення перша українська загальнонаціональна радіостанція розмовного формату

news

12 березня, о 7 ранку розпочала мовлення перша українська загальнонаціональна радіостанція розмовного формату Радіо НВ. Радіостанція здійснює мовлення у 40 містах України, покриваючи всі обласні центри країни та найбільші районні. Зокрема, нове радіо звучатиме і в Луцьку, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини з посиланням на NV.ua.

Запуск радіостанції став новим етапом розвитку медіадому, який вже видає щотижневий журнал Новое Время і новинний сайт NV.ua.

Радіо НВ щодня транслює розмовні та авторські програми з 7 до 22, перебиваючи їх випусками новин кожні 20 хвилин. У всіх містах Радіо НВ веде мовлення на тих частотах, де раніше мовило радіо Ера ФМ.

“Для Радіо НВ ми придбали нове обладнання, а до роботи над станцією залучили найкращих журналістів і редакторів, – сказав керівник проекту Новое Время Віталій Сич. – Іншими словами, ми зробили все для створення продукту, який, сподіваюся, стане явищем на українському ринку”.

Радіостанція об’єднала десятки відомих і професійних журналістів і ведучих, серед яких – Сашко ПоложинськийТетяна ДаниленкоДмитро Тузов, Сергій Рахманін, Іван Яковина. Хоч основний фокус станції – новинний порядок денний, радіо НВ запропонує слухачам цілу низку неполітичних авторських програм про кіно, історію, їжу, психологію, музику, футбол та інше. Вести їх будуть журналісти та експерти, які давно спеціалізуються у своїй галузі – Павло ШереметаОлексій ТарасовДаша МалаховаПавло Шилько та інші.

0 Комментариев