У Луцьку розіграли 20-й кубок ФК «Адреналін»!

news

Відбувся 20-й футбольний турнір на кубок ФК «Адреналін», присвячений Дню захисту дітей. Безліч команд з усієї України приїхали до Луцька поборотися за перемогу, показати свою майстерність у футболі.

Змагання відбувалися протягом трьох днів (30.05, 31.05, 01.06)  на двох стадіонах: ДЮФК «Адреналін», стадіон (вул.Чорновола,1, м. Луцьк) та села  Лище, Луцького р-ну(центральний стадіон).

1 червня, у День захисту дітей, відбулися фінальні змагання та нагородження переможців турніру.

Спонсором спортивного дійства стала ТМ Makarella (ТОВ «Продовольча компанія «Заграва»), яка підготувала командам-переможцям подарунки. Кожен учасник команд, які зайняли 1, 2 і 3 місця отримали від ТМ Makarella смачний приз та сувеніри.

«Діти – головне, що є в житті кожної людини. Вони наша надія, підтримка, гордість та майбутня основа України у всіх сферах. Тому наша компанія підтримує багато заходів спортивного  і творчого спрямування для дітей, – говорить Наталія Ничай, директор ТОВ «Продовольча компанія «Заграва». Сподіваємося, що наші подарунки доповнили радість перемоги діток і спонукатимуть їх до подальших спортивних досягнень».

Організатори та спонсори щиро вітали юних футболістів та їхніх тренерів із заслуженими нагородами.

Автор статті: Олег Горох