У Луцьку проводиться Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу. ФОТО, ВІДЕО

news

У Луцьку на військовому аеродромі офіційно відкрили Чемпіонат України з мото-дрегрейсингу, другий етап PROUDRS Професійної Української дрег-рейсингової серії. Офіційний старт змагань відбувся в пообідню пору 24 червня, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

На аеродромі зібралися 39 пілотів авто, і понад 10 мотопілотів з усієї України, Польщі, Білорусі, Молдови. Зокрема, з Польщі до Луцька приїхав пілот якому 58 років, 15 з яких він займається гонками. Видовищне дійство розпочали із кваліфікаційних заїздів, після яких і відбулося офіційне відкриття. Наразі ж на старті — фінальні парні заїзди учасників. Вони стартують зі змагань пілотів Андрія Пашинського (Коростень) і Тараса Мельника (Луцьк).

У заїздах беруть участь спеціальні автівки – дрегстери, потужність яких сягає до 10 000 кінських сил, а розгін до першої сотні відувається за 0,4 секунди. За 402 метри дрегстери розганяються до 530 кілометрів на годину. Вчора для лучан влашутвали показ цих автівок на Театральному майдані, а вже сьогодні вони міяються швидкістю на трекові.

0 Комментариев