У Луцьку проводитимуть екскурсії, особливо корисні для безробітних

news

У Луцьку планують регулярно проводити економічні екскурсії містом. Про це розповів під час прес-конференції директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк.

Про це повідомляє Волинська правда.

Нагадаємо, 22 серпня цього року Луцьким міським центром зайнятості була проведена перша економічна екскурсія обласним центром для демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей. Відповідно, такий вид екскурсій був апробований, і їх планують проводити регулярно. 

За словами Едуарда Неймарка, у Луцьку розроблено 3 відповідні тролейбусні маршрути екскурсій, в ході яких лучани та гості міста матимуть можливість ознайомитись із підприємствами, навчальними  закладами та установами міста. Зокрема, в ході першої екскурсії голова правління ВОГМО “Регіональний інститут європейського розвитку” Олена Кобріна розповіла про промислові підприємства, банківську сферу, освітні та медичні заклади, заклади громадського харчування, які знаходились по маршруту. Таким чином, присутні дізнавались про історію виникнення підприємств і закладів Луцька, напрямки їх діяльності, розмір заробітних плат, наявність вакансій, а також про затребувані на підприємствах міста професії та навчальні заклади, де їх можна здобути.

 

“Варто зауважити, що перші поверхи житлових приміщень Луцька перетворились в зайнятість. До прикладу, на проспектах Волі та Грушевського, по вулиці Винниченка функціонує 130 магазинів, 34 заклади громадського харчування, 21 аптека, 20 перукарень, 15 салонів, 13 банківських установ, 6 ломбардів, 5 тур-агенств, 5 стоматологічних кабінетів, – і все це – місця, де працюють люди. Середня заробітна плата на деяких підприємствах становить понад 5 тисяч гривень. Цю інформацію можна донести в ході таких екскурсій”, – розповів директор Луцького міського центру зайнятості Едуард Неймарк.

Цільова категорія таких екскурсій – студенти, школярі, безробітні, демобілізовані учасники бойових дій, а також переміщені особи. За словами голови правління ВОМГО “Регіональний інститут європейського розвитку” Олени Кобріної, особливо корисними такі екскурсії можуть бути для безробітних. “Ці люди перебувають у важкому психологічному стані, кажуть однакові слова, мовляв, роботи нема, власну справу розпочати неможливо. А їм можна продемонструвати, що це не так. Якщо інші змогли, то вийде і у вас – ось що слід показати цим громадянам”, – наголосила вона.

А на думку директора Луцького міського центру зайнятості Едуарда Неймарка, економічні екскурсії сприятимуть і свідомішому вибору професії чи навчального закладу у молодих людей.
Собівартісь трьох екскурсійних марщрутів невелика – 420, 307 і 327 гривень відповідно. Отож, наразі працівники Луцького міського центру зайнятості спільно із ВОМГО “Регіональний центр європейського розвитку” покладають надії на те, що відповідні підприємства та установи Луцька долучаться до організації таких екскурсій.
0 Комментариев