У Луцьку провели в останню путь військовослужбовця, який загинув в АТО

news

Сьогодні, 25 листопада, лучани зібралися на Театральному майдані, щоб провести в останню путь військовослужбовця Валерія Марцинюка. Він загинув у зоні проведення анитерористичної операції 21 листопада. Валерій Марцинюк ніс службу у складі 93-ї окремої механізованої бригади. Був мобілізований у лави Збройних сил України у березні 2015 року.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі священнослужителі відслужили молебень за упокій душі померлого. Потому на Театральному майдані відбулася громадянська панахида.

Звертаючись до присутніх, міський голова Микола Романюк зазначив: “Сьогодні у місті Луцьку оголошено Днем жалоби. Наше місто сумує, проводжаючи в останню путь Героя, нашого захисника, який віддав своє життя за свободу і незалежність держави, який віддав своє життя за майбутнє українців. Від себе особисто і міської ради висловлюю слова співчуття родині. Я розумію, що немає таких слів, якими можна було б втішити ваше горе. Ми разом з вами будемо молитися за Валерія і усіх загиблих на Сході”.

Також міський голова попросив присутніх вшанувати пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

Співчуття рідним загиблого висловили голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, бойовий побратим, військовослужбовець 93-ї ОМБР Руслан Крутенко, директор Радомишльської загальноосвітньої школи Лариса Борейко.

Поховали Валерія Марцинюка на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Світла пам’ять про нашого славного земляка назавжди залишиться у наших серцях.

Вічна пам’ять Герою!

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови сьогодні у Луцьку оголошено День жалоби у зв’язку з похованням військовослужбовця Валерія Марцинюка. 

0 Комментариев