У Луцьку пройде турнір зі стрільби з лука «Lutsk Archer-junior» 

news

23 травня в Луцьку планується проведення Турніру зі стрільби з лука серед шкіл міста Луцька «LutskArcher-junior»

Основною метою турніру є ознайомленняшколярів із новим олімпійським видом спорту який появився в місті Луцьк –  стрільба з лука та виявлення здібних до даного виду спорту юнаків і дівчат, а також визначення стрільці якої школи в Луцьку є найвлучнішими.

Враховуючи що це новий і складнокоординаційний вид спорту –  участь в турнірі передбачатиме попередній відбір учасників  і їх навчання.

Учасниками турніру зможуть стати учні віком від 11 – 14 років, хлопці і дівчата, представники усіх ЗОШ Луцької ОМГ

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у турнірі?

1️⃣ До 15 квітня зареєструватися на тренінг у своїй школі, або заповнити гугл форму – https://cutt.ly/Ux45tCl

2️⃣ До 22 квітня взяти участь у тренінгу та пройти на наступний етап.

3️⃣ Відвідати 6 навчально-тренувальних занять.

4️⃣ Кращі стрільці будуть представляти свою школу на турнірі 23 травня.

Всі деталі і умови участі – на сторінці заходу: https://fb.me/e/30SuoGMQa

 

Участь у тренінгах та турнірі є безкоштовною. Також організатори забезпечать всіх учасників турніру луками, стрілами та іншим необіднім для змагань спорядженням.

Проведення тренінгів і навчання відбуватиметься на базі клубу стрільби з лука «Луцькі Соколи» за адресою Ветеранів, 5 а (19 ЗОШ)

Фінальні змагання будуть проходити за адресою Ковелька 15 (інститут СНУ) та проводитимутьсязгідно діючих правил змагань зі стрільби з лука.

У залежності від кількості учасників організатори змагань залишають за собою право внесення змін щодо системи проведення змагань.

Даний Турнір – є пілотним проектом і у випадку успішної його реалізації змагання будуть проводитись щорічно,  і з часом стануть відкритими для всіх бажаючих

Організаторами Турніру є Клуб стрільби з лука «Луцькі Соколи», Центр національно-патріотичного виховання міста Луцька та Молодіжний центр Волині. Захід проходитиме за сприяння Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради  Візуалізація проекту від РВК «Тенета».  Медалі переможцям авторства Fiber Tec.

 

За додатковою інформацією щодо участі та, або з питань співпраці – звертайтеся до організаторів

0 Комментариев