У Луцьку пройде хресна хода

news

26 квітня у Луцьку відбудеться хресна хода з 12-ма зупинками (стояннями), що відображають останні події в земному житті Христа.

Зокрема, це місця, що знаменують історичні віхи Православ’я на Волині, стійкість у вірі наших краян, їхній патріотизм. Очолить процесію митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Страсний хресний хід розпочнеться о 10.30 в замку Любарта. 1-ше стояння – Йоанобогословська церква в замку; 2-ге – Замковий Свято-Архангельський чоловічий монастир (вул. Кафедральна, 16); 3-тє – місце розстрілу політв’язнів колишньої Луцької тюрми; 4-те – пам’ятник жертвам політичних репресій на Замковій площі; 5-те – місце страти мученика Данила Братковського (середньовічна площа Ринок, вул. Драгоманова); 6-те – пам’ятник християнському милосердю волинян (вул. Данила Галицького, 2, територія храму Воздвиження хреста Господнього); 7-ме – медичний коледж; 8-ме – майбутня каплиця ікони Волинської Божої Матері (біля міськрайонного суду); 9-те – ЦНАП; 10-те – перехрестя вулиць Кривий Вал та Лесі Українки; 11-те – фотостенд загиблих бійців на Театральному майдані; 12-те – кафедральний собор Святої Трійці.

Під час хресного ходу молитимуться за  Батьківщину та воїнів, за полонених, за об’єднання українського Православ’я, за припинення війни, ворожнечі, неправди, за благословення Боже для Волинського краю, за місто Луцьк і його мешканців, за здоров’я хворих, за тих, хто ненавидить і хто любить нас, тощо.

0 Комментариев