У Луцьку проходить бізнес-форум “Волинь — Інвест 2018”

news

Сьогодні, 21 вересня у Луцьку розпочався бізнес-форум “Волинь – Інвест 2018”. Метою його проведення є активізація діалогу між владою та бізнесом, розвиток існуючих та започаткування нових ділових зв’язків, демонстрація переваг області для потенційних інвесторів, презентація цікавих інвестиційних проектів.

 

Учасниками форуму стали представники міської та обласної влади, органів місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, торгово-промислових палат, бізнесу, ділових, освітніх і наукових кіл, фінансових організацій та установ, експертів з міжнародних програм та проектів.

 

Основним завданням форуму є презентація інвестиційної привабливості Волині, а також пошук реальних інвесторів для майбутніх проектів та нових ринків збуту місцевої продукції сільського та лісового господарства.

Під час відкриття заходу присутніх привітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. За його словами, важливо, що під час форуму піднімається питання перспективного розвитку міста Луцька, адже кожна громада має можливість стати успішною лише тоді, коли думає про майбутнє та готова активно працювати задля його розвитку. Він наголосив, що географічне положення Волині дає чудові можливості для успішного розвитку та залучення інвестицій, адже ми виступаємо як посередники між Європою та іншими містами України. “У цьому залі зібралися високоповажні гості, експерти різних галузей бізнесу та господарства, які готові ділитися досвідом та ідеями. І сьогодні ми не лише можемо позиціонуватися як посередники, а й показуємо приклади реалізації чудових проектів. Одним із таких прикладів є Центр надання адміністративних послуг, куди приїздять фахівці з різних куточків України, аби вчитися організовувати роботу та досягати успіхів. Місто Луцьк активно співпрацює з корпорацією НЕФКО, Європейським інвестиційним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку у напрямках розвитку інфраструктури, модернізації тепло-та водопостачання. Лише за цими напрямками у 2018 році та у найближчі три роки буде залучено більше 30 мільйонів євро. Для нашого міста це величезна сума. Такі потужні міжнародні організації не бояться вкладати кошти у розвиток Луцька. Тому наше місто є дуже привабливим для різного роду інвестицій. Наші території є динамічними, ми маємо чим пишатися, а лучани є активними та прогресивними громадянами. Спільно ми можемо досягти ще більших успіхів. Бажаю вам цікавих та результативних дискусій, аби ви дізналися саме про ті напрямки та перспективи, які потрібно розвивати та примножувати”- додав він.

 

Програма включає три тематичних дискусійних платформи, які присвячені питанням «зеленої економіки», промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів,- розвитку сільського та лісового господарства, туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

 

Також у рамках заходу відбувалася виставка досягнень волинських підприємств у галузях сільського господарства, деревообробної, легкої та харчової промисловості, а також сфери послуг.

 
Відділ інформаційної роботи міської ради
0 Комментариев