У Луцьку презентують виставу «Оскар і Рожева Пані»

news

1 березня 2016 року на сцені Волинського академічного обласного музичного  драмтеатру імені Тараса Шевченка буде поставлено унікальний театральний  арт-проект «Оскар і Рожева Пані» за мотивами всесвітньо відомого роману Еріка-Еммануеля Шмітта. Про це йдеться на сайті благодійного фонду «Стопрак».

Цей благодійний проект об’єднав творчі зусилля митців з різних міст та різних театрів.

Актриса Ірма Вітовська, режисер Ростислав Держипільський, гурт “Океан Ельзи”, художник Андрій Єрмоленко, балетмейстер Ольга Семьошкіна та актори Івано-Франківського театру імені Івана Франка доклали зусилля, аби вистава стала не лише творчою подією, а також приводом до вирішення значущої соціальної проблеми – створення в Україні доступної системи паліативної допомоги для хворих дітей.

Вперше в історії сценічних інтерпретацій роману Е.-Е.Шмітта головні ролі у виставі будуть виконувати діти.

Маленькі учні івано-франківської театральної студії втілюватимуть  на сцені переживання головного героя, який проживає останні 12 днів свого життя, шукає у Бога відповідей на запитання про любов і смерть.

Квитки вже можна придбати в касі Волинського драмтеатру імені Тараса Шевченка. Кошти, виручені з продажу, будуть передані на підтримку виїзної бригади, яка надає допомогу діткам, хворим на невиліковні захворювання.

0 Комментариев