У Луцьку презентують вінтажну фотокарту міста

news

Як виглядали звичні нам вулиці століття або ще 20 років тому? Ви знайшли історичне фото Луцька, але не впізнаєте це місце? Хочете показати своїм гостям міські вулички, пам’ятки і розповісти трішки про їхню історію перед посиденьками у кафе? Тоді Вам допоможе цей проект!

Фотокарта вінтажного Луцька покликана захопити лучан та гостей міста історіями та красою нашого міста з допомогою рідкісних ретро-фото та унікального аерофотознімка. Фотокарта перетворить прогулянку містом у машину часу, яка дозволить побачити місто «тоді та тепер».

Проект має дві важливі складові. Перша – галерея фотографій міста від 1860-х до 1990-х. Світлини мають визначену геолокацію на супутниковій карті міста, вони нанесені у вигляді точок, які можна відкрити та дізнатися більше про фото і місце зйомки за допомогою короткого тексту. Друга складова – це унікальний аерофотознімок Луцька часів Другої світової війни, що накладено на карту Google Map. Завдяки легкому переходу між ними можна дізнатися наскільки змінилось місто за понад 70 років, побачити історичну забудову, парки та дороги, що було на місці популярних нині міських локацій: біля пам’ятників Лесі Українки на Театральному майдані, Т. Шевченку чи біля монументу Грушевському…

Фотокарта вінтажного Луцька дозволяє перемикатися на панорами вулиць Google street view, на ній залишились стандартні позначки від Google, які допоможуть туристам знайти для себе кафе чи музей, не виходячи з цієї карти.

Фотокарта вінтажного Луцька буде опублікована на головній сторінці видання про історію Луцька «Хроніки Любарта» в день презентації, а також на туристичному сайті Луцька visitlutsk.com.
Автори проекту: Богдан Ворон, Роман Павлюк та Олександр Котис — головний редактор видання «Хроніки Любарта». Проект підтримано управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради.
Презентація відбудеться 15 лютого о 18:00 в Центрі туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2).

0 Комментариев